Mini-GBIC Single-Mode LC Module (10KM)

Cod: 114940

12345
90.49 LEI Preţ fără TVA: 76.04 LEI
In stoc
+ adauga in cos
+ adaugă la WISHLIST!
Comanda montaj
Vă rugăm să verificaţi disponibilitatea produsului înainte de a finaliza comanda la numerele de telefon:
  • 0741 450 010
  • 0729 099 000
Switch ; Duplex LC connector ; IEEE 802.3z ; 3 ani

Doar userii inregistrati pot posta comentarii! Inregistreaza-te acum!

Daca aveţi deja un cont de utilizator, click AICI pentru autentificare.


verified-by-visa mastercard securecode maestro paypal payu garantibank bonuscard card-avantaj crediteuropebank plata rate payu brd
Sistemul de plate in rate este in curs de implementare